AirPods швидко і плавно працюють з усіма пристроями Apple. Ви можете слухати музику, викликати Siri, управляти викликами й розмовляти зі співрозмовником.

В нашій інструкції – як під’єднати AirPods до ваших гаджетів.

Звичайно, AirPods працюють не тільки з продуктами Apple. Вони підключаються до Android, Windows і іншим аксесуарам з функцією Bluetooth. Однак саме у зв’язці з iPhone, iPad, Mac активується магія Apple.

Навушники миттєво підключаються, не “відвалюються», а жести працюють бездоганно. Коли ви дістаєте один AirPods з вуха, відтворення призупиняється, а щоб дізнатися заряд навушників, досить піднести кейс до iPhone. Тому в нашому огляді – як під’єднати AirPods саме до гаджета Apple.

Як підключаються AirPods до iPhone?

 1. На iPhone перейдіть на екран «Додому».
 2. Піднесіть кейс з AirPods (не виймаючи їх) до смартфона.
 3. Коли на iPhone спливе анімаційна заставка, натисніть «Під’єднати». Для підключення AirPods Pro дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 4. Якщо ви хочете використовувати Siri c AirPods, дотримуйтеся порад майстра настройки.
 5. Натисніть «Готово».

Налаштування AirPods для використання з iPad

Ви можете використовувати AirPods з iPad для того, щоб послухати музику, подивитися фільми, поговорити по FaceTime і т.д. Для цього потрібно налаштувати навушники:

 1. На iPad відкрийте настройки та включіть Bluetooth.
 2. Перейдіть на екран «Додому».
 3. Якщо у вас AirPods Max: натисніть кнопку управління шумом на правій чашці, а потім піднесіть навушники до iPad. Якщо у вас AirPods 1, 2 або Pro: відкрийте футляр з навушниками й піднесіть його до планшета.
 4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Якщо ви вже увійшли в iCloud, ваші AirPods автоматично налаштовуються для роботи з усіма підтримуваними пристроями, які підключені до iCloud за допомогою того ж ідентифікатора Apple ID.

Як підключаються AirPods до MacBook?

Є два способи, як під’єднати AirPods до ноутбука.

1. Якщо ваші навушники вже підключені до iPhone або iPad, значить, вони готові до роботи з MacBook. Для цього на ноутбуці у вашій системі функціонуватиме екосистеми Handoff. Щоб активувати її, увійдіть в iCloud, використовуючи один і той же Apple ID. потім:

 • Відкрийте кейс AirPods;
 • На Mac в рядку меню (знаходиться вздовж верхнього краю екрану) клікніть на регулятор гучності (значок у вигляді динаміка) і виберіть AirPods.

2. Якщо навушники раніше не були пов’язані з вашим iPhone або iPad, вам знадобиться під’єднати AirPods до Mac безпосередньо. Для цього:

 • Відкрийте кейс AirPods, не дістаючи з нього навушники.
 • Натисніть і утримуйте кнопку на задній панелі футляра, поки індикатор статусу не замигав білим.
 • На Mac зайдіть в системні настройки й натисніть Bluetooth.
 • У списку пристроїв виберіть AirPods.

Після того як ви під’єднаєте AirPods до ПК, вам буде запропоновано викликати Siri фразою «Привіт, Siri» (коли навушники надіті).

У магазинах iSpace ви можете купити AirPods 2-го покоління, Pro і Max. Вартість – від 3 499 грн.

Читайте також:

За допомогою AirPods можна підслуховувати чужі розмови

AirPods Pro: водонепроникні чи ні?

Будьте завжди в курсі!

Підпишіться на розсилку та дізнавайтеся першими про нові акції та спецпропозиції магазину!

 

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *