Нова лінійка продуктів Logi for Mac

Компанія Logitech сьогодні оголосила про нову лінійку продуктів Logi for Mac, спрямовану на покращення досвіду для користувачів Mac. Це забезпечить більш сталий спосіб життя без компромісів. До лінійки увійшла новітня серія MX для Mac: MX Keys S, MX Keys S Combo, MX Keys Mini у кольорі Space Gray, а також миша MX Anywhere 3S для Mac. Ці моделі розроблені для підвищення продуктивності та комфорту на робочому місці. Вони задовольняють різноманітні потреби користувачів macOS та iPadOS завдяки спеціальним розкладкам і кольорам клавіатур, які доповнюють екосистему Apple.

Широкий асортимент продукції MX, а також нові продукти MX доступні в кольорах, що відповідають дизайну комп’ютерів Mac. Вони задовольняють різноманітні потреби користувачів та інтегровані в єдину екосистему за допомогою зручного додатку для налаштування та керування Logi Options+.

  •  MX Keys S для Mac: Клавіатура для максимальної продуктивності зі зручним і точним набором тексту та оновленою спеціальною розкладкою для Mac з покращеним підсвічуванням. А також функцією Smart Actions у додатку Logi Options+, що заощаджує час та оптимізує робочі процеси.
  • MX Keys S Combo для Mac: Перший комплект MX для Mac, що включає клавіатуру MX Keys S, мишу MX Master 3S і підставку для руки MX Palm Rest.
  • MX Anywhere 3S для Mac: Ця компактна миша забезпечує надшвидку прокрутку тепер із тихими клацаннями, і швидке та точне відстеження з роздільною здатністю 8K на будь-якій поверхні.
  • MX Keys Mini для Mac: Просунута мінімалістична клавіатура, оптимізована для Mac тепер доступна у сірому кольорі Space Gray. Вона ідеально інтегрується у робочий процес, забезпечуючи швидкий і точний набір тексту, розумне підсвічування та налаштування програмного забезпечення, завдяки чому кожна комбінація клавіш і команда буде під рукою.

Розробка для забезпечення сталого розвитку

 Logitech прагне розробляти кожне нове покоління продуктів з меншим вуглецевим слідом за попереднє. Тепер люди можуть покращити екосистему Apple за допомогою пристроїв Logitech, розроблених відповідно до принципів сталого дизайну (DfS). А саме використання альтернативних матеріалів, таких як перероблений пластик Next Life, замість первинного пластику. Це підвищить циклічність виробництва та зменшить вуглецевий слід продукту. Пластикові деталі нових продуктів у лінійці Logi для Mac на 78% складаються з переробленого пластику. З новими продуктами серія MX повністю перейшла на використання переробленого PCR-пластику після споживання, що відповідає цілям компанії в галузі сталого розвитку. Крім того, Logitech зменшила вуглецевий слід клавіатури MX Keys S для Mac на 11% порівняно з попередньою версією, що дозволило уникнути викидів вуглецю в атмосферу на 100 000 одиниць (цього достатньо, щоб здійснити повну подорож навколо Землі 20 разів)*.

Ціни та доступність

Пристрої для Mac MX Keys S (4999 грн), MX Keys S Combo (8999 грн), MX Anywhere 3S (3999 грн), MX Keys Mini (4799 грн) будуть доступні в Україні в червні 2024 року на сайті www.logitech.com.ua 

Застосунок Logi Options+ можна завантажити безкоштовно на сайті logi.com/optionsplus

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новий ШІ, управління iPhone з Мас та інші фішки: найголовніше з WWDC-2024

Як Apple спрощує життя людям із порушеннями слуху

Будьте завжди в курсі!

Підпишіться на розсилку та дізнавайтеся першими про нові акції та спецпропозиції магазину!

 

Залишити коментар

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *